Ne të ndihmuar bota në rritje që nga viti 1983

LVL Board tribunë

Përshkrim i shkurtër:

Laminated veneer lumber (LVL) Laminated Veneer Lumber (LVL) is a high-strength engineered wood product used primarily for structural applications. It is comparable in strength to solid timber, concrete and steel and is manufactured by bonding together rotary peeled or sliced thin wood veneers under heat and pressure.   OSHA pine scaffolding lvl board  /  scaffolding planks Product Name Pine lvl scaffold board, Pine lvl scaffolding plank Materials  Radiate pine Glue Melamine,...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Laminuara rimeso lëndë druri (LVL)

  Rimeso petëzuar Lumber (LVL) është një lartë-forcë produkt druri engineered përdorur kryesisht për aplikimet strukturore. Kjo është e krahasueshme në forcë të drurit të ngurta, betoni dhe çeliku dhe është prodhuar nga lidhjes së bashku rrotullues peeled ose feta hollë veneers dru nën nxehtësisë dhe presionit. 
   OSHA pisha skela LVL bordit  /   pika skela

  Emri i produktit

  Pine LVL bordit tribunë, pisha LVL skela dërrasë

  Materiale

   rrezatojë pishe

  zam

  Melamine, WBP

  madhësive të njohura

  38x225x3900mm-6000mm

  40x235x3900mm-6000mm

  42x230x3900mm-6000mm

  F & B

  lustrim, jo-shqip, punëtorët e ndërtimit më të sigurt

  profil

  dy palët shtyp Shënoji si kërkesës së klientit

  përmbajtja lagështi

  8% ~ 12%

  densitet

  580-620kgs / cbm

  avantazh

  forca LVL është tre herë më e pyllit të njëjtën madhësi të ngurta, i cili është më i përshtatshëm për përdorim të load-duke

  përdorim

  Skela pedale, treads shkallë, trarëve ndërtim, frame Building

  paketim

  Steel strip paletë paketim

  mënyrë Min

  50 CBM / 40HQ

  Koha e dërgimit

  15 ~ 20days  

  2

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!