Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

честички одбор

Краток опис:

Големина: 1220mm * 2440mm Дебелина: 8 милиметри, 12mm, 16mm, 18mm, 21mm, 25mm Густина: 650KGS / CBM-680KGS / CBM Материјал: топола, комби, бор лице и назад: ПВЦ, Меламин, Okoume или другите Површина: мазна, мат, сјајни, врежана Лепак: Е1, E0 Moisure: 4% -18% Употреба: Мебел, кабинетот, декорација, градежништво, Материјали на плаќање: T / T, L / C по видување на испорака: 15days по добиени сертификати за депозит на: CE, ISO9001: 2000, ISO14001: 2000, FSC, CARB пакет: Стандардна извоз pakage или според побарувањата на клиентите Ча ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Големина: 1220mm * 2440mm
  Дебелина: 8 милиметри, 12mm, 16mm, 18mm, 21mm, 25mm
  Густина: 650KGS / CBM-680KGS / CBM
  Материјал: топола, комби, бор
  лице и назад: ПВЦ, Меламин, Okoume или другите
  Површина: мазна, мат, сјајни, врежана
  Лепак: Е1, E0
  Moisure: 4% -18%
  Употреба: Мебел, кабинетот, Украсете, Градба, Материјали
  на плаќање: T / T, L / C по видување
  на испорака: 15days по прими депозит
  сертификати: CE, ISO9001: 2000, ISO14001: 2000, FSC, CARB
  пакет: Стандардна извоз pakage или според побарувањата на клиентите за да се
  Карактеристики: вода-доказ, добра топлинска изолација и звучна изолација, добра тежина капацитет
  пристаниште: Кингдао или Lianyungang порта

  18mm Мебел Одделение белиот ивер Меламин

  големина 1220mm 2440mm *
  дебелина 8 милиметри, 12mm, 16mm, 18mm, 21mm, 25mm
  густина 650KGS / CBM-680KGS / CBM
  материјали Топола, комби, бор
  Лице и назад ПВЦ, Меламин, Okoume или други
  површина Мазна, мат, сјајна, врежана
  лепак Е1, E0
  користење Мебел, кабинетот, декорација, градежништво, Материјали

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!