Ние им помагаме на светот расте од 1983 година

за нас

20190111162153

Linyi Blue коњ меѓународната трговија копродукции, Ltd е професионална иверица снабдувач наоѓа во Linyi градот. Нашиот главен производ содржи: меламин одбор, мебел иверица / УВ иверица / МДФ, комерцијални иверица / пакување иверица, честички одбор, LVL, итн ... ..

Имаме 5 фабрики на различни дрво панели. Baochen- меламин одбор, Fuwo-висок квалитет на мебел иверица / УВ иверица, Liqiang-комерцијални иверица и пакување иверица, Fuqun - честички одбор, Zengying-LVL.

Ако ви треба индустриски решение ... Ние сме достапни за вас

Ние обезбеди иновативни решенија за одржлив напредок. Нашиот професионален тим работи на тоа да се зголеми ефикасноста на продуктивноста и трошоците на пазарот

Контактирајте не
01
02
03
04
05

WhatsApp Онлајн Chat!